امروز: شنبه 28 دی 1398 برابر با 18 ژانویه 2020

مدیریت وبسایت :
  • با عرض سلام و خوشامدگویی خدمت شما
  • مشکلات شهر را در هر زمینه ای که هست برای ما بفرستید تا ما بلافاصله آن را منعکس کنیم.
اخبار مهم روز
نبود مراکز مهم در شهر - شنبه, 03 مهر 1395 19:34
پروژه ورودی احمد آباد مستوفی - چهارشنبه, 07 مهر 1395 09:54
تکلیف مدرسه ایران دخت چه شد؟ - سه شنبه, 06 مهر 1395 02:50

مشکلات جاده احمد آباد مستوفی

جاده احمد آباد مستوفی که علاوه بر نداشتن روشنایی دارای مسیری باریک از سمت آزادگان به احمد آباد است و بارها شاهد تصادفات متعددی بوده ایم.

1- ورودی شهر از سمت آزادگان :

 

 

 

توجه : عملیات اصلاح ورودی شهر از سمت آزادگان از دیماه 92 آغاز شده است. برای دیدن توضیحات بیشتر روی این لینک کلیک کنید.

 


 

2- و این داستان گوسفند فروشان همچنان ادامه دارد...

 

 

 


 

3- ورودی و خروجی از خیابان بسیج : که بدلیل پیچ 90 درجه شاهد تصادفات متعددی بوده ایم .

 

 


 

4- ورودی از سمت ساوه : که حتی یک تابلو درست حسابی هم ندارد!

 

 

 

 

 

اخیرا در این جاده شاهد یک سری کارها مانند روکش آسفالت برخی جاهها و نصب تابلوهای جدید بوده ایم ولی واقعا ورودی شهر از سمت آزادگان ، ما را یاد دهه 60 و خاکریزهای آن موقع و آهنگ ممد نبودی می اندازد که از مسئولین شهر خواستار تغییراتی در زمینه ی ورودی های شهر ، اوضاع گوسفند فروشان و همچنین روشنایی جاده هستیم.

 

15 دی 92 : در این تاریخ با نصب بیلبوردی بزرگ متوجه شدیم که قرار است ورودی احمد آباد از سمت آزادگان درست شود. با کلیک بروی لینک مربوطه تصاویر آن را مشاهده نمایید. آغاز عملیات اصلاح ورودی شهر از سمت آزادگان

 

11 اسفند 92 ( طبق گفته سایت شهرداری ) : سرپرست شهرداری ( آقای آل اسماعیل ) و برخی مسئولان پس از بازدید از جاده اقداماتی جهت پاکسازی اطراف جاده انجام داده اند و ما و همه ی مردم شهر امیدواریم که این نظارت ها همیشگی باشد و پس از گذشت چند وقت دوباره شاهد این بی نظمی ها در اطراف جاده نباشیم.

چون مردم قدیمی شهر بیاد دارند که قبلا یک عملیات گسترده بروی اطراف این جاده صورت گرفت و تمامی گوسفند فروشی ها جمع شد و دیواری سیمانی جلوی آنها کشیده شد ولی بدلیل نداشتن نظارت کافی کم کم این دیوارهای سیمانی نابود شدند و بازار گوسفند فروشان دوباره گرم شد!

 

5 آبان 93 ( طبق گفته سایت شهرداری ) : شهردار احمد آباد مستوفی از برنامه های گسترده شهرداری برای محور احمد آباد مستوفی خبر داد. به گزارش روابط عمومی شهرداری احمد آباد مستوفی، نعمت زاده در گفتگوی کوتاهی با وب سایت شهرداری تصریح کرد: طرح ساماندهی و بهسازی و ایجاد فضای سبز ورودی جاده احمد آباد مستوفی به اسلامشهر، که با همکاری شهرداری احمد آباد مستوفی و شهرداری اسلامشهر آغاز شده، به منظور خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان و مسافرانی که از این مسیر تردد می کنند، طی ۳ فاز به بهره برداری خواهد رسید. شهردار احمد آباد مستوفی ادامه داد: مطابق برنامه ریزیهای صورت گرفته، این پروژه طی ۳ فاز انجام خواهد شد که در فاز اول ورودی جاده تا ابتدای گوسفند فروشیها ساماندهی خواهد شد و این محدوده با ایجاد فضای سبز، منظر زیبایی خواهد گرفت. نعمت زاده افزود: در فاز دوم نیز پاکسازی و جمع آوری گوسفند فروشیها و انتقال آنها به مکانی دیگر انجام خواهد شد و در فاز سوم نیز طرح بهسازی ورودی بلوار بسیج و ایجاد پیست دوچرخه سواری و ایجاد فضای سبز و احداث جاده تندرستی پیش بینی شده است. شهردار احمد آباد در پایان ضمن تشکر از همکاری شهروندان در انجام پروژه ها ابراز امیدواری کرد که با تخصیص اعتبارات لازم، این طرح هرچه زودتر به پایان برسد و در اختیار شهروندان و مسافران محترم قرار گیرد.

 

پایان خبر...

مشکلات خود را در هر زمینه ای که هست برای ما بفرستید تا ما بلافاصله آن را منعکس کنیم.

لینک ارسال خبر

 

2463 بازدید
رای دادن به این مورد
(2 رای)
منتشر شده در اجتماعی
کد خبر: 204

نظرات   

 
+4 # فربد در تاریخ: سه شنبه 19 آذر 1392 ، ساعت 12:09 ب ظ
کسی توجه نمیکنه.....
پاسخ دادن | پاسخ همراه با نقل قول | نقل قول
 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

با ما در تماس باشید

عضویت در خبرنامه سایت

گزارشات پر بازدید

آخرین سایت های طراحی شده برای کسبه شهر

حالت های رنگی